Budowa linii elektroenergetycznej 400 kV
Czarna – Pasikurowice

 

Aktualności

PSE z Zieloną Kartą Lidera Bezpiecznej Pracy

Polskie Sieci Elektroenergetyczne otrzymały zieloną kartę Lidera Bezpiecznej Pracy w ramach Forum Liderów, inicjatywy zorganizowanej przez Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy. Zielona karta potwierdza obowiązywanie w PSE najwyższych standardów dotyczących BHP.
więcej »

Kolejne funkcje w Energetycznym Kompasie PSE

Użytkownicy aplikacji Energetyczny Kompas mogą już korzystać z jej nowych możliwości, w tym na bieżąco śledzić dane o pracy Krajowego Systemu Elektroenergetycznego.
więcej »

Energetyczny Kompas PSE z nowymi funkcjami

Jest już dostępna aktualizacja Energetycznego Kompasu, aplikacji Polskich Sieci Elektroenergetycznych pomagającej w świadomym korzystaniu z energii elektrycznej. Wśród nowych funkcji jest m.in. możliwość ustawienia powiadomień, pokazywanie danych o zapotrzebowaniu i udziale OZE w produkcji energii elektrycznej oraz dodatkowa kategoria godzin. Aktualizację można już pobrać ze sklepów Google Play i iStore.
więcej »

PSE i Lasy Państwowe podpisały list intencyjny oraz porozumienie o współpracy przy budowie linii przesyłowych na terenach zarządzanych przez Lasy

Troska o polskie lasy przy budowie linii przesyłowych to główne przesłanie, które wynika z porozumienia podpisanego w piątek 18 sierpnia przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne oraz Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe.
więcej »

PSE w czołówce Rankingu Odpowiedzialnych Firm 2023

Polskie Sieci Elektroenergetyczne znalazły się na podium XVII edycji Rankingu Odpowiedzialnych Firm w kategorii paliwa, energetyka, wydobycie. Zajęły w niej drugie miejsce, w klasyfikacji generalnej znalazły się na ósmej pozycji.
więcej »

Plany inwestycyjne PSE do 2036 r.

Ciekawe infografiki na temat planów inwestycyjnych Polskich Sieci Elektroenergetycznych
więcej »

Jak wyglądają konsultacje społeczne PSE? [wideo]

Polecamy Państwa uwadze krótki film o prowadzonych przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne działaniach informacyjno-konsultacyjnych.
więcej »

PSE zostały partnerem Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie

Dbanie o bezpieczeństwo ludzi i środowiska jest priorytetem dla Polskich Sieci Elektroenergetycznych. Spółka będzie dzielić się swoim doświadczeniem w tym zakresie w ramach Porozumienia dla Bezpieczeństwa w Budownictwie. PSE przystąpiły do niego jako partner instytucjonalny.
więcej »

Radosnych Świąt Wielkanocnych!

Niech Święta Wielkiej Nocy przyniosą spokój i nadzieję. Dużo odpoczynku, ciepła i rodzinnej bliskości.
więcej »

Aplikacja Energetyczny Kompas pomoże w oszczędzaniu energii elektrycznej

Drobne gesty mają duże znaczenie - także przy oszczędzaniu energii elektrycznej. Polskie Sieci Elektroenergetyczne udostępniły aplikację Energetyczny Kompas, która pomoże w planowaniu używania urządzeń w taki sposób, by było to najbardziej korzystne dla systemu elektroenergetycznego oraz środowiska. Świadome i odpowiedzialne korzystanie z energii elektrycznej pozwoli też na zmniejszenie rachunków za prąd.
więcej »
Strona: 123456789101112
INWESTOR WYKONAWCA - KONSORCJUM FIRM
Polskie Sieci Elektromagnetyczne Spółka Akcyjna Eltel Networks Olsztyn S.A.        Elfeko S.A.